top of page

МЕТА

Надання медичної допомоги в умовах підвищеного ризику, стресу та конфлікту є складним завданням, oсобливо для медиків які працюють на передовій. Порятунок життя як військових, так і цивільних вимагає спеціальних знань та підготовки. Ми створили чат-бот TacMed з протоколами "Зупинка кровотечі", " Допомога під вогнем (CUF)" та " Тактична бойова допомога пораненим” (TCCC), щоб рятувальники та медики на передовій могли вдосконалювати свої навички.

Новий медичний чат-бот був розроблений спільно  організацією Health Tech Without Borders (HTWB) та командою Microsoft Disaster Response Team дозволить користувачам ознайомитися з протоколами  "Зупинка кровотечі", " Допомога під вогнем" та " Тактична бойова допомога пораненим”, щоб рятувальники та медики на передовій могли вдосконалювати свої навички надання тактичної медичної допомоги під час бойових дій.

Chatbot.png

Чат-бот HTWB TacMed був створений для тих, хто надає першу допомогу на передовій, таких як військові медики, парамедики, екстрені медичні техніки, медсестри та студенти-медики.

 

Чат-бот TacMed буде доступний безкоштовно українською та англійською мовами тiльки в Українi. 

Навчальні модулі включають: 

1. Для цивільних:

     a. Як менi зупинити кровотечу?

2. Для рятувальників та медичних працівників:

    a. Допомога під вогнем CUF

    b. Тактична Польова Допомога TFC

    c. Тактична Евакуацiйна Допомога TACEVAC

Jarone Lee.jpg

Доктор Джарон Лі

Цей чат-бот був створений для вдосконалення медичних навичок  необхідних військовим медикам і клініцистам на передовій під час лікування та транспортування поранених. Сподіваємося, що це допоможе медикам на передовій закріпити свої знання, щоб вони могли застосовувати їх на практиці

bottom of page